Hürriyet

15 Ocak 2013 Salı

Yeniden Kısa Yazı Diye Başlıyorum =) Evet yine ve yeniden kısa bir yazı olacak diye başlıyorum =). Bir süredir video çekmeye dalmıştım yazı yazamıyordum. Youtube kanalım için buraya. =)

 İlk başta bahsetmek istediğim Sephora indirimini duymayan yoktur.Bugün Capitol'deki mağazaya gittik ama hiç bir şey yoktu diyebilirim.Biz iki kafadar direk indirimli ürünlere yönelince açıkçası bizle pek ilgilenen olmadı.
 Ben yüz temizleme fırçası istiyordum bir çok kişi almış ve güzel yumuşak olduğunu söylüyorlardı, bende bir görevliye sordum ama doğru düzgün bir cevap bile alamadım. Birşey de bulamadık zaten, boş bir şekilde çıktık. 

 Capitol'den aldığımız tek şey Golden Rose'dan ruj oldu yanlış hatırlamıyorsam 2000 serisi ve hem fiyat uygun hemde renkler güzel seviyorum bu seriyi =). 

 Üsküdar'da Rossmann'a uğramadan olmazdı.Makyaj temizleme pamukları ve far bazı benim oradan almaktan vazgeçemeyeceğim ürünler sanırım. 
 Alterna markasının fondötenlerine takıldım kadım bugün.Fiyat olarak gerçekten çok uygunlar ve doğal olduklarından bahsediyorlar. Paraben yokmuş içerisinde.Aslında yapısı da hoşuma gitti ama internetten biraz araştırmak istediğim için almadım.

 Aklımda şuan üç marka var fondöten için; 1-rimmel london 2-flormar 3-arterne. 
Uygun fiyatlı birşey istediğim için bu üç markadan birini seçicem, tercihim mat fondöten ama bakarım hangisini alacağım emin değilim daha =). 

 Puki ve Dumanla ilgilenmekle geçiyor çoğu zamanım.Bazende sadece izliyorum, onların birbirini kovalaması, boğuşmaları hoşuma gidiyor. 

 Evet fazla uzatmayacağım yine =P. 
Yarında küçük bir alışveriş yapıcam ve sonrasında video yada yazı ile aldıklarımı anlatıcam yine =). 

Herkese kedili, köpekli, bol alışverişli günler =).

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder