Hürriyet

15 Kasım 2012 Perşembe

Duman & Puki

Puki'cik büyüyor günden güne.

Kendi büyüsede içi hep yavru bir köpek kalacak sanırım.

Aslında evde yaptıkları hem güldürüyor hem sinirlendiriyor.
Yaptıklarını çekmem gerekirdi aslında ama o an sinirden aklıma gelmiyor hiç.

Yaptığı bir kaç şeyi yazıyım yinede kısada olsa.
Kendisi genelde oda da kalıyor ve odadan çıktığında olanlar oluyor.

1-Bir akşam babamın ayakkabısını alıp masanın altına getirip bir güzel kemirmeye çalıştı.Ayakkabı zaten boyu kadar ve birde babamın ayakkabası ne cesaret var kızım sende de =D.
2-Evde ne kadar çorap bulursa hepsini salonda sehpanın altına getiriyor oynuyor.Duman'da sağolsun abilik yapmıyorki hiç izliyor sadece.
3-Bir sabah biz uyurken nasıl olduysa ona yaptığımız yerden çıkmış salondaki sehpa üzerinde bulunan iki örtüyü tutmuş arka odaya götürmüş.
4-Daha bugün mutfaktaki kilimi tutmuş arkaya götürmeye çalışıyordu.Tam mutfaktan çıkartırken yakaladım ve benim bir şey dememe gerek kalmadan kendisi kaçtı arka odaya =D.
Bunlar ve benzer bir sürü şey.

Dumanlada iyi anlaştılar arada Duman biraz sert davransada bence biraz hak ediyor =P.Çokda masum değil sadece bakışları o şekilde Puki'nin.
Evin içinde devamlı bir koşturma.Bir Duman Puki'yi, bir Puki Duman'ı kovalıyor.Duman bakışlar Puki'den ayrılmıyor.Ne yaparsa izliyor.Ona ne verirsek kıskanıyor kendide istiyor.

Ve işte aslında Puki için aldığım yeni bebek tulumu.Duman için ideal boyda almışım.Büyüsün Puki'de giyicek =).
Alt tarafını kesip güzel düz bir dikiş attırdım mı tam olcak.

Flaş yüzünden kapalı değil gözleri sadece uykudan uyandırıp fotoğrafını çekmeye çalıştım ama bu şekilde uyumaya devam etti.

Ve sonrasında kendini yana attı bu şekilde =).


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder